Canlı Destek
Online

        Şampiyon Filtre, konusunda deneyimli uzman mühendisler ile filtre sektöründe bilimi ve teknolojiyi, yeni ürünleri, süreçleri ve hizmetleri geliştirmeyi hedefler. Piyasa araştırmalarını kendine girdi olarak kabul edip, tasarım yönetimine rehberlik etmek, teknik anlamda düzenli ve kararlı büyümeyi sağlamak Şampiyon Filtre  AR-GE biriminin temel hedefidir.

 

        AR–GE, dünya çapında ürün ve üretim teknolojilerine erişmede günümüzün gerektirdiği yenilikçi çözümleri geliştirme adına araştırma projeleri yürütmektedir. Geliştirdiğimiz ürünlerin tasarım doğrulamalarını laboratuvarlarımızda yaparak, en iyi kalitedeki filtreleri en kısa sürede piyasaya arz etmek için çalışan şirketimiz, makine parkur modernizasyonu ile üstün kaliteyi yüksek performansta sunmaktadır.

 

        AR-GE tarafından geliştirilen imalat proseslerindeki %100 hata yakalayıcı sistemlerimiz nihai ürünlerin sorunsuz, yüksek kalite ve performansta çalışmasını sağlar. Teknolojik anlamda  sektöründe lider olmayı başaran Şampiyon Filtre yeni hedefleri ile sektörün kalite hedeflerini bir üst seviyeye taşıyacaktır.

 

        Şampiyon filtre, yenilikçi ve verimli tasarım teknikleri ile müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak; analiz ve optimizasyona, fiziksel doğrulama ve test yöntemlerine, ileri/yeni malzeme teknolojilerine yoğunlaşmış olup, müşteri hizmetine sunmaktadır. Doğrulama tekniklerimiz ve tecrübemiz ile  yeni bir ürünün tasarım aşamasından, piyasaya girene kadarki sürecinde her bir tasarım girdisini sorgulayan Ar-Ge ekibimiz, ürünün pazara sunumundan sonra dahi ürünü izleyerek, ürün ömrü süresince ürün performansını ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı kendine ilke edinmiştir.

 

         ARGE, son yıllarda “ICT-Bilgi ve İletişim Teknolojileri” alanındaki hızlı gelişmelerle yenilikçiliği, yaratıcılığı ve rekabet edebilirliği teşvik ederek ekonomide küreselleşme hedefine hizmet etmektedir.

2013© Tüm Hakları saklıdır.
Sistemimizden en iyi şekilde faydalanmanız için Chrome kullanmanızı öneririz.