Canlı Destek
Online

 

 1985 yılında İskenderun'da temeli atılan Şampiyon Filtre, 28 yıldır ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv, tarım, iş makineleri ile ticari amaçlı otobüs ve kamyon gruplarına yağ, yakıt, hava ve hidrolik filtreleri üretimini sürdürmektedir.

 

   Kuruluşundan bu yana temel ilkesi “Filtrelemede Başarı” olan şirketimiz faaliyetlerinin hareket noktası, ileri teknoloji ve sürekli yükselen kalite anlayışı ile hizmet olmuştur.

 

  Otomotiv yan sanayi sektöründe önde gelen ve saygın şirketler arasında yer alarak “Güvenilir Ortağınız” olmayı hedefleyen Şampiyon Filtre, gelişmiş makine parkı, üstün kalıp teknolojisi, çağdaş üretim ve yönetim anlayışı, işçisinden mühendisine nitelikli eleman kadrosu, tam teşekküllü geniş ve modern laboratuar imkânları ve, etkili Kalite Güvence Sistemi ile sadece Türkiye' ye değil, birçok ülkeye hizmet verir hale gelmiştir.

 

  Şampiyon Filtre,  uluslararası alandaki yerini 75 ülkeye ihracat gerçekleştirerek sağlamlaştırmıştır. Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ülkeleri, ihracatımızda önemli bir yere sahiptir. ISO:9001:2002 kalite sistem güvence belgesine ve TSE üretime uygunluk belgelerine sahip olan şirketimiz, 2007 yılında aldığı ISO/TS 16949:2002 belgesi ile birlikte iç pazarda da daha büyük sorumlulukla hizmet vermeye devam edecektir.

 

  Şampiyon Filtre hedef ve ilkeleri doğrultusunda, sonsuz kaliteye yolculukta sunduğu hizmetin güvenilirliğine, kalitesine yeni başarılarını katarak ''Güvenilir Ortağınız" olmaya devam etmektedir.

Haber Başlıkları

2013© Tüm Hakları saklıdır.
Sistemimizden en iyi şekilde faydalanmanız için Chrome kullanmanızı öneririz.