Canlı Destek
Online

Müşteri odaklı pazarlama anlayışı ve iş ortaklarını ailenin birer üyesi olarak gören yönetim tarzı, pazarlama ve satışta yıllardır bizi sektörün diğer firmalarından ayıran önemli özellikler olmuştur. Pazarlamada inovatif projelerin öncülüğünü de üstlenen Şampiyon Filtre, bu alanda farklılığını sürdürülebilir kılmayı hedeflemiştir; emin adımlarla bu yönde sizlerle ilerlemektedir.

Siz değerli iş ortaklarımızla sürekli iletişim ve işbirliği içinde olan satış ekibimizin her üyesi, markanın sorumluluğu, yönetim ve pazarlama anlayışının bilinci içinde hareket etmektedir. Sizlerin görüşleri, önerileri kadar pazardaki her hareketin, gelişmenin bilgisini anında üst yönetimle paylaşarak hızlı karar alma ve müşteri memnuniyetini sağlama konularında başarımızın göstergesi, her geçen gün sağladığımız gelişmedir. Güveniniz bize dinamizm kazandırmaktadır.

Teknolojide yeniliği üretimin her alanına yansıtan Şirketimiz, pazarlamada da bilgi sistemlerini, satış otomasyon sistemlerini, mobil pazarlama uygulamalarını aktif olarak  sizlerle uygulayarak sektörde ilklere imza atmıştır. B2B uygulamalarında, e-ticarette, dijital pazarlamada, sosyal medya pazarlamasında kaydettiğimiz gelişmelerle yurt çapında olduğu kadar yurt dışındaki pazarlarda da aldığımız takdir, bize güç vermekte, yeni atılımlar için cesaretlendirmektedir.

Üretimde ürün kalitesi kadar pazarlamada hizmet kalitesini yükseltmeyi her zaman ilke edinen Şampiyon Filtre A.Ş., pazarda inovatif faaliyetleriyle, müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama ve satış ekibiyle, uzun yıllara dayanan deneyim, bilimsel bilgi ve teknoloji öncülüğüyle sizlerle başarıya imza atmanın gururunu taşımaktadır.

2013© Tüm Hakları saklıdır.
Sistemimizden en iyi şekilde faydalanmanız için Chrome kullanmanızı öneririz.