Canlı Destek
Online

 

   Şampiyon Filtre ürünlerinin müşterilere ihtiyaç duyulan yerde ve istenilen zamanda temin edilmesi için tedarik zinciri akışını yenileyerek müşterilerine katma değer sağlamayı hedeflemektedir.
 

  Yenilenen lojistik yönetimi ile Şirketimiz, satın alma, taşıma, depolama, envanter girişi, doğru bilgi akışının sağlanması, organize edilmesi ve planlanmasını en iyi şekilde yapmayı hedeflemektedir.

 

   Şampiyon Filtre tedarik zinciri yönetimini gerçekleştirirken, müşterinin tedarikçisinden başlayan ve müşterinin müşterisine kadar devam eden tüm lojistik süreçlerde saha müdürleri aracılığı ile destek vermektedir. Ürün değişimleri, iadeleri ve talepleri ile ilgili çözümleriyle tedarik zinciri yönetimimizin bir halkasını oluşturan Saha müdürlerimiz müşteri, nihai tüketici ve şirketimiz arasında köprü görevi üstlenerek ürünlerle ilgili ihtiyaçlara anında cevap verirler. 


   Lojistik süreci tek elden yönetilerek, talep edilen miktar fark etmeden sevkiyat yapıldığı için müşterilerimizin stok tutmasına gerek kalmaz, dolayısıyla stok maliyetleri azalır. Şirketimiz nakliye esnasında ürünlerini sigortalatmakta ve nakliyeden doğabilecek hasarlara yer vermeyerek müşterilerinin tedarik zinciri yönetimine katma değer sağlamaktadır.

2013© Tüm Hakları saklıdır.
Sistemimizden en iyi şekilde faydalanmanız için Chrome kullanmanızı öneririz.