Neden Şampiyon Filtre?


35 Yıllık Tecrübe

İşimize tutkuyla olan bağlılığımız ve iş ortaklarımıza kattığımız sürdürülebilir değerler; 1985 yılında ticaret yapan küçük bir aile işletmesiyle başlayan hikayemizi bugün 75 ülkeye ihracat yapan global ölçekte bir üretici konumuna taşıdı. 35 yılı aşkın tecrübemizi ve devraldığımız "aile" kültürü mirasını işimize aktararak tüm iş ortaklarımızı "sürekli" başarıya taşıyoruz.


Ar-Ge Merkezi

Dünya standartlarında filtre üretmek ve geliştirmek, sektörün kalite hedeflerini anlayıp bunun üstüne çıkmak en büyük ilkelerimizden biridir. Ar-Ge'ye verdiğimiz önem ve artan kalite kriterlerini sürekli ve her üründe sağlama hedefimiz sayesinde sektörün ilk ve tek Ar-Ge merkezine sahibiz. Geliştirdiğimiz her ürün modern laboratuvar ortamlarında test edilir ve değerlendirilir.


Kalite Güvence Anlayışı

Çevre ve kalite yönetim sistemi şartlarına uygun ortamlarda üretilen kaliteli ve çevre dostu ürünleri sürekli iyileştirme bakış açısı ile sunmak, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirmek, müşteri odaklılık prensibi ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunmak en önemli değerlerimizi yansıtır. Sahip olduğumuz ISO:9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, TSE Üretime Uygunluk Belgeleri ve 2007 yılında aldığımız IATF 16949 Belgesi ile Uluslararası ölçekte kabul gören kalite standartlarına sahibiz.


Ürün Çeşitliliği ve Yaygın Satış Ağı

Mevcut olan tüm motor türleri için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Uluslararası standartları karşılayan 3,500'ün üstündeki filtre çeşitlerimiz otomotiv, tarım, iş makineleri ile ticari amaçlı otobüs ve kamyon gruplarına yağ, yakıt, hava ve hidrolik filtre tedariki konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. Bunun yanı sıra modern üretim hatlarımızda talep edilen birçok ürünü müşteri istekleri doğrultusunda geliştirme ve üretme kapasitesine sahibiz. Yurt içi ve yurt dışındaki sahip olduğumuz yaygın satış ağı sayesinde dünyanın 75 ülkesinde ürünlerimizi bulabilirsiniz.


B2B Satış Sistemi

Tüm iş ortaklarımızı "aile" olarak görür onlara en iyi hizmeti sunmak için çalışırız. Sektörde fark yaratan, üreticiden satış noktasına ulaşmada katkı sağlayan B2B yazılımımız uçtan uca bir sipariş yönetim hizmeti sağlar; tek bir platform üzerinden tüm sipariş sürecinizi koordine edebileceğiniz gibi kampanya yönetimi, şirket içi duyurular ve işinizle ilgili sizi bir adım yukarıya taşıyacak pek çok özellik barındırır.


Satış Sonrası Hizmetleri

Tıpkı ürünler ve satış kanallarında olduğu gibi satış sonrası ve müşteri şikayetleri konusunda da aynı titizlikle ihtiyaç ve beklentilere yanıt vermek için çalışırız. Kalite standardımız gereği oluşturduğumuz müşteri şikayetleri takip yönetim sistemimiz ile ürünlerimizin her daim arkasındayız. Satın aldığınız her ürün Şampiyon Filtre'nin üstün kalite güvencesi altındadır. Müşteri deneyimi öncelikli yaklaşımımız ve satış sonrası verdiğimiz destek, satış sonrasında da gerekli tüm prosedürlerin eksiksiz yerine getirilmesini garanti eder.