Neden Şampiyon Filtre?


35 Yıllık Tecrübe

İşimize tutkuyla olan bağlılığımız ve iş ortaklarımıza kattığımız sürdürülebilir değerler; 1985 yılında başlayan hikayemizi bugün 75 ülkeye ihracat yapan global ölçekte bir üretici konumuna taşıdı. 35 yılı aşkın tecrübemizi ve devraldığımız "aile" kültürü mirasını işimize aktararak tüm iş ortaklarımızı "sürekli" olarak başarıya taşıyoruz.


Ar-Ge Merkezi

Dünya standartlarında filtre üretmek ve geliştirmek, sektörün kalite hedeflerini anlayıp bunun üzerine çıkmak en büyük ilkelerimizden biridir. Geliştirdiğimiz her ürün modern laboratuvar ortamlarında test edilerek piyasaya sürülmektedir. Ar-Ge'ye verdiğimiz önem ve gelişen otomotiv teknolojisi kriterlerini her üründe karşılama hedefimiz sayesinde, Türkiye filtre sektöründe Ar-ge Merkezine sahip ilk filtre üreticisiyiz.


Kalite Güvence Anlayışı

Çevre ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirmek ve ürünlerimizi sürekli iyileştirme bakış açısı ile sunmak, müşteri odaklılık prensibi ile müşteri memnuniyeti sağlamak en önemli değerlerimizi yansıtır. Değerlerimiz doğrultusunda ISO:9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, TSE Üretime Uygunluk Belgeleri ve IATF 16949 Belgesi ile Uluslararası ölçekte kabul gören kalite standartları belgelerini almaya hak kazanmış bir filtre üreticisiyiz.


Ürün Çeşitliliği ve Yaygın Satış Ağı

Mevcut olan tüm motor türleri için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Uluslararası standartları karşılayan 3.500'ün üzerindeki filtre çeşitlerimiz otomotiv, tarım, iş makineleri ile ticari amaçlı otobüs ve kamyon gruplarına yağ, yakıt, hava ve hidrolik filtre tedariki konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. Bunun yanı sıra modern üretim hatlarımızda talep edilen birçok ürünü müşteri istekleri doğrultusunda geliştirme ve üretme kapasitesine sahibiz. Yurt içi ve yurt dışındaki sahip olduğumuz yaygın satış ağı sayesinde dünyanın 75 ülkesinde ürünlerimizi bulabilirsiniz.


B2B Satış Sistemi

Tüm iş ortaklarımızı "aile" olarak görür onlara en iyi hizmeti sunmak için çalışırız. Ürünlerin üreticiden satış noktasına ulaşmasına katkı sağlayan ve uçtan uca sipariş yönetim hizmeti veren B2B yazılımımız; tek bir platform üzerinden tüm sipariş sürecinizi koordine edebilmenize yardımcı olurken, kampanya yönetimi, şirket içi duyurular ve işinizle ilgili sizi bir adım yukarıya taşıyacak pek çok özelliği içinde barındırarak sektörde fark yaratır.


Satış Sonrası Hizmetleri

Ürünler ve satış kanallarında olduğu gibi satış sonrası hizmetleri ve müşteri şikayetleri konusunda da aynı titizlikle ihtiyaç ve beklentilere yanıt vermek için çalışırız. Kalite standardımız gereği oluşturduğumuz müşteri şikayetleri takip yönetim sistemimiz ile ürünlerimizin her daim arkasındayız. Satın aldığınız her ürün Şampiyon Filtre'nin üstün kalite güvencesi altındadır. Müşteri deneyimi öncelikli yaklaşımımız ve müşteri başvuru yönetim sürecimiz, satış sonrasında da gerekli tüm prosedürlerin eksiksiz yerine getirilmesini garanti eder.